DETOX - oczyść swój organizm

Przeznaczenie

o świetne rozwiązanie dla osób, które:

  • Odczuwają przewlekłe zmęczenie połączone z ociężałością fizyczną i umysłową.
  • Chcą poprawić formę stosując dietę i aktywność fizyczną.
  • Żyją w stresie
  • Chcą zerwać z nałogiem.
  • Pracują w trudnych warunkach.
  • Spożywają w nadmiernych ilościach wysoko przetworzone jedzenie oraz używki (kawa, alkohol).
  • Mają podrażnioną skórę lub inne reakcje alergiczne.
  • Mają problemy menstruacyjne lub wzdęcia.

Efekty

Działanie stymulujące i wzmacniające organy odpowiadające za produkcję enzymów oczyszczających organizm. Pozytywny wpływ na wątrobę, nerki, jelita, płuca, układ limfatyczny oraz skórę. Skuteczne pozbycie się zalegających metali ciężkich i innych szkodliwych produktów przemiany.

SKŁADNIKI

Witamina C (witaminy)

Reguluje ciśnienie i stężenie glukozy we krwi. Pomaga zachować dobrą kondycję tkanek łącznych. Pozytywnie wpływa na prawidłowe wytwarzanie hormonów w korze nadnerczy i trzustce.

Sód (minerały)

Wspomaga prawidłową gospodarkę wodną i pozytywnie wpływa na równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Pozwala utrzymać na właściwym poziomie objętość płynów oraz ciśnienie krwi. Ma ważny wpływ na prawidłową sprawność nerwowo-mięśniową.

Potas (minerały)

Zabezpiecza gospodarkę wodną i równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Wpływa na odpowiednie ciśnienie krwi oraz działanie enzymów i soków trawiennych.

Magnez (minerały) 

W dużym stopniu wspomaga reakcje enzymatyczne, które mają wpływ na wytwarzanie energii oraz prawidłowe działanie układu krążenia. Pomaga w tworzeniu kości, absorpcji wapnia i potasu oraz regulacji ciśnienia krwi.

Cynk (minerały)

Zwiększa produkcję plemników i libido, wspiera szczelność jelit, odporność na infekcje oraz zdolność do usuwania toksyn, a także jędrność skóry w odchudzaniu, cerę i cebulki włosowe.

Żelazo (minerały)

Bierze aktywny udział w tworzeniu białek, które transportują tlen w organizmie (hemoglobiny i mioglobiny).

Molibden (minerały)

Jest składnikiem budulcowym kości, zębów, a także enzymów biorących udział w przyswajaniu cukrów i tłuszczów, produkcji hemoglobiny, wchłanianiu żelaza oraz neutralizacji toksycznych związków zawierających siarkę.

Jod (minerały)

Pozwala ustabilizować wagę i temperaturę ciała, pobudza aktywność i rozwój mózgu, a także wspiera budowę kości, zębów, paznokci i włosów.