Paracelsus - Optymalne rozwiązania, gdy Twój organizm potrzebuje naturalnego wsparcia. Lecznicze masaże, skuteczne terapie i rehabilitacje w samym centrum Szczecina

Paracelsus od 1995 roku

Adres

ul. Malczewskiego 17/1
71-612 Szczecin

Zawodzą dotychczasowe metody i sposoby leczenia Twojego schorzenia? Terminy wizyt w państwowych placówkach sięgają końcówki przyszłego roku?Postaw na wygodne i naturalne rozwiązanie, czyli medycynę tradycyjną. Wybierz nasz gabinet medyczny, w którym doświadczeni fachowcy dokładnie zajmą się Twoim problemem. Oferujemy m.in. ozonoterapię, akupunkturę, ziołolecznictwo, wlewy witaminowe, masaże lecznicze i inne naturalne metody naprawiania tego, co przestało dobrze funkcjonować w Twoim organizmie. Zapraszamy do naszego gabinetu przy ul. Malczewskiego który istnieje od 1995r. w Szczecinie, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Galaxy.

Przed rozpoczęciem rehabilitacji przeprowadzamy dokładne konsultacje lekarskie.

Trzynaście najróżniejszych zabiegów i terapii, które sprawią, że nie tylko poczujesz się lepiej, ale też Twój organizm zacznie sprawniej funkcjonować.

Zachęcamy do skorzystania z fachowych konsultacji lekarskich w gabinecie Paracelsus. Nasz personel tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zawodu oraz najróżniejszych aspektów medycyny tradycyjnej uczyli się w miejscach, gdzie dane techniki powstawały i nadal uważane są za najlepsze. Dlatego jesteśmy w stanie dobrać każdemu pacjentowi odpowiednie metody i techniki, także niekonwencjonalne.

Ciesz się życiem bez bólu pleców i toksyn w organizmie, patrz na świat zdrowymi i wypoczętymi oczami!

ZOBACZ OFERTĘ ZABIEGÓW

Często chorujesz? Masz złe samopoczucie? Zauważasz u siebie problemy z pamięcią? Ozonoterapia to doskonałe rozwiązanie!

Ozon jest wysokoenergetyczną odmianą tlenu stosowaną w wielu dziedzinach medycyny. Ozonoterapia cieszy się dużym powodzeniem ze względu na swoją skuteczność, szybkie efekty, brak skutków ubocznych oraz niskie koszty. Ozon posiada właściwości, które umożliwiają mu skuteczną walkę z drobnoustrojami i bakteriami. Przydaje się w sytuacjach, gdy zawodzą inne środki medycyny tradycyjnej. Przede wszystkim natlenia krew oraz stymuluje jej krążenie, co w rezultacie prowadzi do poprawy samopoczucia u osób z osłabionym systemem odpornościowym. To nie wszystkie jego możliwości i zalety.

Potrzebna kompleksowa rehabilitacja, odpowiednio dobrana terapia, a może wystarczy jeden lub kilka masaży? Sprawdź bogatą ofertę usług w naszym gabinecie w Szczecinie, wśród których szczególnie polecamy:

Ozonoterapia Gabinet Medyczny Paracelsus

Ozonoterapia witamina C

Ozon to wysokoenergetyczna odmiana tlenu, która została odkryta w XIX wieku. Ozonoterapia jest metodą leczenia, w której wykorzystuje się właściwości ozonu.

Masaże lecznicze Gabinet Medyczny Paracelsus

Masaże

Skuteczny sposób na poprawę samopoczucia oraz sprawności fizycznej ciała, który pomaga we wszystkich schorzeniach układu kostno-stawowego.

Hydrocolonoterapia Gabinet Medyczny Paracelsus

Hydrocolonoterapia

Płukanie jelita grubego, które skutecznie eliminuje zgromadzone w nim resztki pokarmowe, co pozwala znacznie poprawić jakość działania organizmu.

Nasze oddziały

Gabinet Medyczny NZOZ Paracelsus - Oddział w Szczecinie

ul. Malczewskiego 17/1
71-612 Szczecin
tel. +48 91 433 01 12
tel. +48 504 146 858
e-mail: paracelsus@paracelsus.com.pl

Gabinet Medyczny NZOZ Paracelsus - Oddział w Gdyni

ul. Św. Wojciecha 10/U2
81-347 Gdynia
tel. +48 58 621 07 95
kom. +48 691 508 198
e-mail: bykowszczenko@wp.pl